O firme - Gras Sk - renovácia tonerov

O firme

 

Slovenská spoločnosť Gras SK s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti tlačiarní a spotrebného materiálu s históriou dlhšou ako 10 rokov. Od doby svojho vzniku sa firma orientuje výhradne na zákazníka vyhľadávajúceho najvyššiu možnú kvalitu pri zachovaní rozumnej výške úspor finančných nákladov. Počas desaťročného pôsobenia sme sa stali poprednou firmou v obore renovovania tlačových kaziet, a to nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike.

 

Naša spoločnosť sa od svojho vzniku neustále rozvíja a v súčasnej dobe zamestnáva viac než 100 zamestnancov. Hlavné sídlo firmy, vrátane celej výroby a skladov, je sústredené vo Svidníku. Svoje prvenstvo na trhu renovovaných kaziet si spoločnosť Gras SK zaistila tiež preto, že svoje podnikateľské aktivity nerozvetvuje a venuje sa výhradne službám v oblasti tlače. S touto oblasťou máme bohaté skúsenosti, ktoré neustále rozširujeme a v danej oblasti sa v dnešnej dobe radíme medzi najväčších výrobcov v strednej Európe.

 

Postupom času sme však začali naším zákazníkom dodávať ďalšie súvisiace služby v podobe dodávok materiálu pre samotné renovácie. Naším primárnym cieľom bolo ponúknuť kvalitný materiál, ktorý sami používame vo vlastnej výrobe a sme schopní naším partnerom ponúknuť cenné know-how, ktoré nás samotných stálo stovky hodín usilovnej práce pri testovaní a hľadaní tých najlepších komponentov a výrobných procesov, aby sme získali najlepší možný výsledok pri použití nami odporúčaných a dodávaných komponentov. Vďaka našej usilovnej práci sa ukázalo, že kvalita má vždy svoje miesto na trhu a preto dnes už nie sme iba dodávateľom materiálu naším zákazníkom na Slovensku alebo v Českej republike, ale naše produkty dodávame už do celej Európskej Únie.

 

Spoločnosť Gras SK sa stala 2. júla 2007 výhradným distribútorom spoločnosti DELACAMP pre Českú republiku a Slovensko. Naším cieľom bolo získať pre našich súčasných i budúcich  partnerov kvalitné produkty vrátane najpredávanejších OPC valcov MK Imaging, ktoré patria medzi súčasnú špičku v obore. V dnešnej dobe už patríme medzi najvýznamnejších partnerov spoločnosti DELACAMP v Európe a svoju pozíciu naďalej upevňujeme a snažíme sa byť naším súčasným zákazníkom silným partnerom. Podľa reakcií našich zákazníkov sme si uvedomili, že toto je smer, ktorý chceme ďalej rozvíjať a preto naším hlavným cieľom je zabezpečenie komplexnej starostlivosti v oblasti tlačového prostredia.

 

Pre plnenie nášho cieľa, ktorým je už zmienená komplexnosť služieb, sme začali spolupracovať s niektorými vybranými originálnymi výrobcami a v dnešnej dobe sme autorizovanými partnermi značiek DELL, SAMSUNG a XEROX.

 

Hlavnými cieľmi spoločnosti Gras SK je dlhodobo udržať vedúce postavenie medzi výrobcami renovovaných kaziet, trvale zvyšovať kvalitu vlastných produktov a služieb a vždy venovať maximálne úsilie pre uspokojenie vysokých nárokov svojich zákazníkov.

 

Napíšte nám

Meno:

 

E-mail:

 

Text správy:

 

Do spodného poľa opíšte z obrázku 5 znakov:

Kód pro ověření

 

Ak ste od nás ešte neobjednávali,
tak nás prosím kontaktujte na email: milka@gras.sk

Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:

Zabudnuté heslo