HP originální ink 51604A, black
Originální náplň 51604A pro tiskárnu Canon, HP Více informací
Obj. číslo:
1IHP51604AXNG
Značka:
HP
OEM:
51604A
Původ:
Originál
Není skladem
Uživatelé, kteří vyžadují tiskové řešení, které je malé, přenosné, nenákladné, tiché a nezávislé na médiu.

12 trysek pro rozlišení 96 dpi a šířku tisku 3,175 mm
Kapacita inkoustu 3 ml (přibližně 750 tisíc znaků)
Jednoduchý a nenákladný systém pro údržbu pera (štětečky ani zakrývání nejsou nutné)
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 750000 (přibližný počet znaků) |
| Barvy kazet | Black |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 3 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 12 |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP Thinkjet, HP Quietjet, HP Paintjet a HP Deskjet |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -10 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 1.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Číslo UPC | 088698004388 |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 70 × 38 × 114 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 38 x 70 x 114 mm |
| Země původu | Vyrobeno v USA. |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Stohovací číslo pro paletu | 2 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 51604A |
| Kód UNSPSC | 441031052 |
| Hmotnost balení | 0,09 kg |
Tato náplň je kompatibilní s tiskárnami CANON BP25D, CANON BP35D, CANON BP36D, CANON BP1210D, CANON BP5020D, CANON BP5220D, CANON BP5420D, CANON CP 2030, HP 2225, HP 2225A, HP 2225B, HP 2225C, HP 2225D, HP 2225 SERIES, HP 2227A, HP QUIETJET, HP QUIETJET PLUS, HP THINKJET, HP THINKJET 2225.
Záruka: 24 měsíců
S tímto produktem zákazníci nejčastěji kupují...
Není skl.
>200 ks na cestě


