HP originální ink B3P20A, HP 727, magenta, 130ml
Originální náplň B3P20A pro tiskárnu HP Více informací
Obj. číslo:
1IHPB3P20AXNG
Značka:
HP
OEM:
B3P20A
Původ:
Originál
Skladem 9 ks
Ve středu je to u Vás
Ideální pro konstruktéry a návrháře pro tisk vysoce kvalitních, profesionálních výkresů.

Udělejte dojem se zřetelnými a snadno čitelnými výkresy a barevnými, působivými prezentacemi. S originálními inkousty HP budete tisknout zřetelné, čisté a přesné čáry a živé barvy – dokonce i skutečně přirozené odstíny šedé[1].
Šetřete čas díky bezproblémovému tisku. Chcete-li získat potřebnou konzistentní kvalitu, požadujte originální inkousty HP, které byly navrženy společně s vaší tiskárnou v podobě optimalizovaného tiskového systému. Rychleschnoucí výtisky odolné vůči rozmazání vám pomohou udržet nasazené pracovní tempo.
Je to vaše volba. Prodlužte bezobslužný tisk s vysokokapacitními inkoustovými kazetami o objemu 300 ml. Nebo ušetřete s cenově dostupnějšími inkoustovými kazetami o objemu 130 ml.[2] Vracení a recyklování inkoustových kazet je bezplatné a pohodlné.[3]
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Barvy kazet | Magenta |
| Výběrovost | 727 |
| Inkoustová kapka | 6 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 130 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 9632 |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 727 / B3P20A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 727 / B3P20A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 727 / B3P20A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP DesignJet T920, řada tiskáren HP DesignJet T1500, řada tiskáren HP DesignJet T930, řada tiskáren HP DesignJet T1530, řada multifunkčních tiskáren HP DesignJet T2530, HP DesignJet T2500 eMFP |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -25 až 55 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 0.8 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10887111963755 |
| Čárový kód palety | 20887111963752 |
| Číslo UPC | 887111963758 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 364 × 218 × 229 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 016 x 1 219,2 x 1 501,14 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 202 x 129 x 40 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 016 x 1 219,2 x 1 501,14 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 202 x 129 x 40 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru |
| Počet kartonů na vrstvu | 14 |
| Počet kartonů na paletu | 84 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Větší množství hlavní krabice | 20 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1680 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | B3P20A |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 5,2 kg |
| Hmotnost palety | 455 kg |
| Hmotnost balení | 0,25 kg |
| Hmotnost palety | 455 kg |
| Hmotnost | 0,21 kg |
Tato náplň je kompatibilní s tiskárnami HP DESIGNJET T920, HP DESIGNJET T920 EPRINTER, HP DESIGNJET T920 EPRINTER 36 INCH, HP DESIGNJET T920 EPRINTER PS 36 INCH, HP DESIGNJET T920 SERIES, HP DESIGNJET T930, HP DESIGNJET T930PS, HP DESIGNJET T930 SERIES, HP DESIGNJET T1500, HP DESIGNJET T1500 EPRINTER, HP DESIGNJET T1500 EPRINTER 36 INCH, HP DESIGNJET T1500 EPRINTER PS 36 INCH, HP DESIGNJET T1530, HP DESIGNJET T1530PS, HP DESIGNJET T2500, HP DESIGNJET T2500PS, HP DESIGNJET T2530, HP DESIGNJET T2530 USB, HP PHOTOSMART 1100, HP PHOTOSMART P1100, HP PHOTOSMART P1100XI.
Záruka: 24 měsíců
Kompatibilní tiskárny
- HP DESIGNJET T1500
- HP DESIGNJET T1500 EPRINTER
- HP DESIGNJET T1500 EPRINTER 36 INCH
- HP DESIGNJET T1500 EPRINTER PS 36 INCH
- HP DESIGNJET T1530
- HP DESIGNJET T1530PS
- HP DESIGNJET T2500
- HP DESIGNJET T2500PS
- HP DESIGNJET T2530
- HP DESIGNJET T2530 USB
- HP DESIGNJET T920
- HP DESIGNJET T920 EPRINTER
- HP DESIGNJET T920 EPRINTER 36 INCH
- HP DESIGNJET T920 EPRINTER PS 36 INCH
- HP DESIGNJET T920 SERIES
- HP DESIGNJET T930
- HP DESIGNJET T930 SERIES
- HP DESIGNJET T930PS
- HP PHOTOSMART 1100
- HP PHOTOSMART P1100
- HP PHOTOSMART P1100XI

