HP originální ink bottle M0H55AE, HP GT52, magenta, 8000str., 70ml
Originální náplň M0H55AE pro tiskárnu HP Více informací
Obj. číslo:
1IHPM0H55AENG
Značka:
HP
OEM:
M0H55AE
Původ:
Originál
Skladem 157 ks
pozítří je to u Vás
Ideální pro zaneprázdněné domácnosti a malé firmy, které vyžadují tisk a občasný nákup i doplnění inkoustu, když se jim to zrovna hodí.

S originálním inkoustem HP dosáhnete vysoce kvalitního tisku a odlišíte svou práci od ostatních.
Díky originálním inkoustům HP zůstanete produktivní, když to nejvíc potřebujete.
Vyberte si originální inkoust HP a tiskněte špičkové dokumenty a cenné okamžiky v živých barvách.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 lahvička s inkoustem |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 8 000 stran |
| Obchodní segment | GT/Smart Tank |
| Barvy kazet | Magenta |
| Výběrovost | GT52 |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 8000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Průměrné množství černé a kombinované barvy v lahvičce (azurová, purpurová, žlutá) vychází z metodiky společnosti HP, při které se simuluje nepřetržitý tisk zkušebních stránek podle normy ISO/IEC 24712. Nejedná se o testování podle normy ISO/IEC 24711. Pokud chcete tisknout 8 000 barevných testovacích stran, potřebujete další lahvičku s černým inkoustem. Skutečná kapacita se liší podle obsahu tištěných stránek a dalších faktorů. Další informace o plnění a výtěžnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1 purpurová (cca 8 000 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 70 ml |
| Segment (filtr) | GT / Smart Tank |
| Podskupina | Ink Bottles |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP GT52 / M0H55A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP GT52 / M0H55AObsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP GT52 / M0H55AObsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada HP DeskJet GT 5800, řada HP Ink Tank 100, 300, 400, řada HP Smart Tank 200, 300, 400, 500, 600, 700 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Základní barevná výtěžnost | 8000 |
| Barevná výtěžnost | 8000 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Základní černobílá výtěžnost | 18 000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 140 °F |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 2.x |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 18 měsíců |
| Evropská paleta ITF-14 kód jednotky | 20190780132535 |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10190780132538 |
| Vnitřní balení ITF-14 kód jednotky | 10190780132538 |
| Čárový kód palety | 20190780132535 |
| Číslo UPC | 190780132531 |
| Obsah balení | 1 lahvička s inkoustem |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 313 x 217 x 166 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 47 x 47 x 150 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 800 x 1 200 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 47 x 47 x 150 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 12 |
| Počet kartonů na paletu | 84 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 24 |
| Počet vrstev v paletě | 7 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 2016 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | M0H55AE |
| Kód UNSPSC | 121717033 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 2,89 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,11 kg |
| Hmotnost palety | 277,6 kg |
| Hmotnost | cca 0,1 kg |
Tato náplň je kompatibilní s tiskárnami HP DESKJET GT5800 SERIES, HP DESKJET GT5810, HP DESKJET GT5820, HP INK TANK WIRELESS 315, HP INK TANK WIRELESS 410, HP INK TANK WIRELESS 415, HP INK TANK WIRELESS 416, HP INK TANK WIRELESS 417, HP SMART TANK 500, HP SMART TANK 510 SERIES, HP SMART TANK 513, HP SMART TANK 515, HP SMART TANK 515 WIRELES ALL-IN-ONE, HP SMART TANK 518, HP SMART TANK 519, HP SMART TANK 524, HP SMART TANK 530, HP SMART TANK 580, HP SMART TANK 580 SERIES, HP SMART TANK 581, HP SMART TANK 610 SERIES, HP SMART TANK 615, HP SMART TANK 618, HP SMART TANK 670, HP SMART TANK 670 SERIES, HP SMART TANK 675, HP SMART TANK 720, HP SMART TANK 720 SERIES, HP SMART TANK 725.
Záruka: 24 měsíců
Kompatibilní tiskárny
- HP DESKJET GT5800 SERIES
- HP DESKJET GT5810
- HP DESKJET GT5820
- HP INK TANK WIRELESS 315
- HP INK TANK WIRELESS 410
- HP INK TANK WIRELESS 415
- HP INK TANK WIRELESS 416
- HP INK TANK WIRELESS 417
- HP SMART TANK 500
- HP SMART TANK 510 SERIES
- HP SMART TANK 513
- HP SMART TANK 515
- HP SMART TANK 515 WIRELES ALL-IN-ONE
- HP SMART TANK 518
- HP SMART TANK 519
- HP SMART TANK 524
- HP SMART TANK 530
- HP SMART TANK 580
- HP SMART TANK 580 SERIES
- HP SMART TANK 581
- HP SMART TANK 610 SERIES
- HP SMART TANK 615
- HP SMART TANK 618
- HP SMART TANK 670
- HP SMART TANK 670 SERIES
- HP SMART TANK 675
- HP SMART TANK 720
- HP SMART TANK 720 SERIES
- HP SMART TANK 725
S tímto produktem zákazníci nejčastěji kupují...
Skladem 193 ks
Není skl.
>1 000 ks na cestě
Není skl.
>1 000 ks na cestě
Není skl.
>200 ks na cestě





