HP originální ink C2P24AE, HP 935XL, cyan, 825str., 9,5ml
Originální náplň C2P24AE#BGY pro tiskárnu HP Více informací
Obj. číslo:
1IHPC2P24AXNG
Značka:
HP
OEM:
C2P24AE#BGY
Původ:
Originál
Skladem 11 ks
pozítří je to u Vás
Spolehněte se na tisk barevných firemních dokumentů ve výjimečné kvalitě, který dosahuje při častém tisku výhodnější ceny.[2]

S originálním inkoustem HP dosáhnete vysoce kvalitního tisku a odlišíte svou práci od ostatních.
Díky originálním inkoustům HP zůstanete produktivní, když to nejvíc potřebujete.
Vyberte si originální inkoust HP a tiskněte špičkové dokumenty a cenné okamžiky v živých barvách.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 825 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Cyan |
| Výběrovost | 935XL |
| Prázdná hmotnost | 14,8 g |
| Inkoustová kapka | 8,25 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 825 |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1 azurová (cca 825 stran) |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Officejet Pro 6830. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 9,5 ml |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 0,5625 palců |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Piktogram nebezpečnosti 1 | https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09062271.png |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 935XL / C2P25A |
| Text o nebezpečí 1 | VAROVÁNÍ - Obsahuje benzisothiazolinone, methylisothiazolinone a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylovaný. Může vyvolat alergickou kožní reakci. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 935XL / C2P24A #https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09062271.png# WARNING - Contains Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone and 2,4,7,9-Tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylated. May cause an allergic skin reaction. IF ON SKIN: Wash with plenty of water. If skin irritation or rash occurs: Get medical advice. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 935XL / C2P24A #https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09062271.png# WARNING - Contains Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone and 2,4,7,9-Tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylated. May cause an allergic skin reaction. IF ON SKIN: Wash with plenty of water. If skin irritation or rash occurs: Get medical advice. |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárna HP OfficeJet Pro 6830 e-All-in-One; Tiskárna HP OfficeJet Pro 6230 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 80 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 5 až 80 % RV |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 0 až 45 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.x |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Menší čárový kód hlavní krabice | (BGX) 10888182034610, (BGY) 10888182034627 |
| Čárový kód palety | (BGX) 20888182034617, (BGY) 20888182034624 |
| Číslo UPC | (301) 888182031704; (BGX) 888182034613; (BGY) 888182034620 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 552 x 223 x 113 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 106 x 23 x 113,5 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 040 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 106 x 23 x 113,5 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 7 |
| Počet kartonů na paletu | 56 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 60 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 3 360 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | C2P24AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 2,88 kg |
| Hmotnost balení | 0,04 kg |
| Hmotnost palety | 181,17 kg |
| Hmotnost | 0,03 kg |
Tato náplň je kompatibilní s tiskárnami HP OFFICEJET 6800 SERIES, HP OFFICEJET 6812 ALL-IN-ONE, HP OFFICEJET 6815 ALL-IN-ONE, HP OFFICEJET 6820, HP OFFICEJET 6822, HP OFFICEJET 6825, HP OFFICEJET PRO 6200 SERIES, HP OFFICEJET PRO 6230, HP OFFICEJET PRO 6230 SERIES, HP OFFICEJET PRO 6235, HP OFFICEJET PRO 6239, HP OFFICEJET PRO 6830, HP OFFICEJET PRO 6830 SERIES, HP OFFICEJET PRO 6835 ALL-IN-ONE.
Záruka: 24 měsíců
Kompatibilní tiskárny
- HP OFFICEJET 6800 SERIES
- HP OFFICEJET 6812 ALL-IN-ONE
- HP OFFICEJET 6815 ALL-IN-ONE
- HP OFFICEJET 6820
- HP OFFICEJET 6822
- HP OFFICEJET 6825
- HP OFFICEJET PRO 6200 SERIES
- HP OFFICEJET PRO 6230
- HP OFFICEJET PRO 6230 SERIES
- HP OFFICEJET PRO 6235
- HP OFFICEJET PRO 6239
- HP OFFICEJET PRO 6830
- HP OFFICEJET PRO 6830 SERIES
- HP OFFICEJET PRO 6835 ALL-IN-ONE
S tímto produktem zákazníci nejčastěji kupují...
Skladem 7 ks
Skladem 9 ks
Skladem 39 ks




