HP originální ink C9374A, HP 72, grey, 130ml
Originální náplň C9374A pro tiskárnu HP Více informací
Obj. číslo:
1IHPC9374AXNG
Značka:
HP
OEM:
C9374A
Původ:
Originál
Skladem 21 ks
pozítří je to u Vás
Skvělé pro profesionály a pracovní týmy, které tisknou technické aplikace.

Originální inkousty HP zajišťují zřetelný text, velkou přesnost čar, skutečně neutrální odstíny šedi a živé barvy.
Mimořádně čisté originální inkousty HP byly vyvíjeny společně s tímto systémem, aby zajistily konzistentní a profesionální výsledky.
Integrovaná inteligentní technologie originálních inkoustových kazet HP zahrnuje signalizaci nutné výměny spotřebního materiálu.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Barvy kazet | Gray |
| Výběrovost | 72 |
| Prázdná hmotnost | 0,056 kg |
| Typy inkoustu | Báze barviva |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Šedá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 130 ml |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 72 / C9374A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 72 / C9374A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 72 / C9374A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP DesignJet T610, řada tiskáren T620, řada tiskáren T770, řada tiskáren T1100, řada tiskáren T1200; Multifunkční tiskárna HP DesignJet T1200 HD; Multifunkční tiskárna HP DesignJet T2300 eMFP; Řada tiskáren HP DesignJet T790 ePrinter; Řada tiskáren HP DesignJet T1300 ePrinter |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20 až 80 % RH |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20 až 80 % RH |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 15 až 35 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 0.8 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 24 měsíců |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10808736779842 |
| Čárový kód palety | 20808736779849 |
| Číslo UPC | 883585273423 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 364 × 218 × 229 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 219 × 1 016 × 1 500 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 202 × 40 × 129 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219 × 1 016 × 1 500 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 202 × 40 × 129 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Počet kartonů na vrstvu | 14 |
| Počet kartonů na paletu | 84 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 20 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Větší množství hlavní krabice | 20 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1680 |
| Stohovací číslo pro krabici | 6 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | C9374A |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 5,28 kg |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 5,28 kg |
| Hmotnost balení | 0,24 kg |
| Hmotnost palety | 463 kg |
| Hmotnost | 0,192 kg |
Tato náplň je kompatibilní s tiskárnami HP DESIGNJET T610, HP DESIGNJET T610 SERIES, HP DESIGNJET T620, HP DESIGNJET T770, HP DESIGNJET T770 HARD DISK, HP DESIGNJET T770 SERIES, HP DESIGNJET T790, HP DESIGNJET T790PS 24 INCH, HP DESIGNJET T790PS 44 INCH, HP DESIGNJET T795, HP DESIGNJET T1100, HP DESIGNJET T1100 MFP, HP DESIGNJET T1100PS, HP DESIGNJET T1100PS 24 INCH, HP DESIGNJET T1100PS 44 INCH, HP DESIGNJET T1100 SERIES, HP DESIGNJET T1120HD, HP DESIGNJET T1120PS 24 INCH, HP DESIGNJET T1120PS 44 INCH, HP DESIGNJET T1120SD, HP DESIGNJET T1120 SERIES, HP DESIGNJET T1200, HP DESIGNJET T1200HD, HP DESIGNJET T1200PS, HP DESIGNJET T1200 SERIES, HP DESIGNJET T1300, HP DESIGNJET T1300PS, HP DESIGNJET T1300 SERIES, HP DESIGNJET T2300, HP DESIGNJET T2300 EMFP, HP DESIGNJET T2300PS EMFP, HP DESIGNJET T2300 SERIES, HP DESIGNJET T610 24 INCH, HP DESIGNJET T610 44 INCH, HP DESIGNJET T790 24 INCH, HP DESIGNJET T790 44 INCH, HP DESIGNJET T1100 24 INCH, HP DESIGNJET T1100 44 INCH, HP DESIGNJET T1120 24 INCH, HP DESIGNJET T1120 44 INCH, HP DESIGNJET T1300 44 INCH.
Záruka: 24 měsíců
Kompatibilní tiskárny
- HP DESIGNJET T1100
- HP DESIGNJET T1100 24 INCH
- HP DESIGNJET T1100 44 INCH
- HP DESIGNJET T1100 SERIES
- HP DESIGNJET T1100MFP
- HP DESIGNJET T1100PS
- HP DESIGNJET T1100PS 24 INCH
- HP DESIGNJET T1100PS 44 INCH
- HP DESIGNJET T1120 24 INCH
- HP DESIGNJET T1120 44 INCH
- HP DESIGNJET T1120 SERIES
- HP DESIGNJET T1120HD
- HP DESIGNJET T1120PS 24 INCH
- HP DESIGNJET T1120PS 44 INCH
- HP DESIGNJET T1120SD
- HP DESIGNJET T1200
- HP DESIGNJET T1200 SERIES
- HP DESIGNJET T1200HD
- HP DESIGNJET T1200PS
- HP DESIGNJET T1300
- HP DESIGNJET T1300 44 INCH
- HP DESIGNJET T1300 SERIES
- HP DESIGNJET T1300PS
- HP DESIGNJET T2300
- HP DESIGNJET T2300 EMFP
- HP DESIGNJET T2300 SERIES
- HP DESIGNJET T2300PS EMFP
- HP DESIGNJET T610
- HP DESIGNJET T610 24 INCH
- HP DESIGNJET T610 44 INCH
- HP DESIGNJET T610 SERIES
- HP DESIGNJET T620
- HP DESIGNJET T770
- HP DESIGNJET T770 HARD DISK
- HP DESIGNJET T770 SERIES
- HP DESIGNJET T790
- HP DESIGNJET T790 24 INCH
- HP DESIGNJET T790 44 INCH
- HP DESIGNJET T790PS 24 INCH
- HP DESIGNJET T790PS 44 INCH
- HP DESIGNJET T795

