HP originální ink C9451A, HP 70, light grey, 130ml
Originální náplň C9451A pro tiskárnu HP Více informací
Obj. číslo:
1IHPC9451AXNG
Značka:
HP
OEM:
C9451A
Původ:
Originál
Není skladem
Ideální pro profesionální fotografy a grafiky, kteří vytvářejí umění výstavní kvality, tisknou fotografie, provádějí zkušební výtisky a pořizují barevné reprodukce s dlouhodobou stabilitou obrazu.

Vyhněte se plýtvání a opakovanému tisku, který stojí čas i peníze. Originální fotografické inkousty HP jsou navrženy a testovány společně s tiskárnami a širokou řadou médií HP, čímž zajišťují stálý a bezproblémový tisk. Originální dvojité balení inkoustových kazet HP šetří náklady a poskytují pohodlí.
Snadný a bezproblémový tisk. Vestavěná inteligentní technologie upravuje nastavení tak, aby byla zajištěna přesnost a stálost barev, a navíc poskytuje pohodlný způsob objednávání spotřebního materiálu[1]. Originální fotografické inkousty HP a média HP umožňují okamžitou stabilitu barev, takže si výtisky můžete ihned prohlížet.
Inovativní technologie originálních fotografických inkoustů HP poskytuje u celé řady médií bezkonkurenční kombinaci vynikající kvality obrazu a odolnosti proti vyblednutí po dobu více než 200 let[2]. Zajistěte si širokou škálu barev, vysokou intenzitu černé a skutečně neutrální odstín šedé.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Barvy kazet | Light Gray |
| Výběrovost | 70 |
| Prázdná hmotnost | 0,052 kg |
| Typy inkoustu | na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Světle šedá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 130 ml |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 70 / C9451A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 70 / C9451A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 70 / C9451A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada fotografických tiskáren HP DesignJet Z2100, Z3100 a Z3200, tiskárna HP DesignJet Z5200 PostScript |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20 až 80 % RH |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20 až 80 % RH |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 15 až 35 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 0.8 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 24 měsíců |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10882780528687 |
| Čárový kód palety | 20882780528684 |
| Číslo UPC | 885631723746 |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 364 × 218 × 229 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 219 × 1 016 × 1 500 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 202 × 40 × 129 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219 × 1 016 × 1 500 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 40 x 202 x 129 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru |
| Oblastní dostupnost | NA, EMEA, AP, LAR |
| Počet kartonů na vrstvu | 14 |
| Počet kartonů na paletu | 84 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 20 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Větší množství hlavní krabice | 20 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1680 |
| Stohovací číslo pro krabici | 6 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | C9451A |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 4,9 kg |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 4,9 kg |
| Hmotnost balení | 0,23 kg |
| Hmotnost palety | 436 kg |
| Hmotnost | 0,19 kg |
Tato náplň je kompatibilní s tiskárnami HP DESIGNJET Z2100, HP DESIGNJET Z2100GP 24 INCH, HP DESIGNJET Z2100 SERIES, HP DESIGNJET Z3100, HP DESIGNJET Z3100GP, HP DESIGNJET Z3100GP 24 INCH, HP DESIGNJET Z3100 SERIES, HP DESIGNJET Z3200, HP DESIGNJET Z3200PS 24 INCH, HP DESIGNJET Z3200PS 44 INCH, HP DESIGNJET Z3200 SERIES, HP DESIGNJET Z5200PS, HP DESIGNJET Z5400PS EPRINTER, HP DESIGNJET Z2100 24 INCH, HP DESIGNJET Z2100 44 INCH, HP DESIGNJET Z3100 24 INCH, HP DESIGNJET Z3100 44 INCH, HP DESIGNJET Z3200 24 INCH, HP DESIGNJET Z3200 44 INCH.
Záruka: 24 měsíců
Kompatibilní tiskárny
- HP DESIGNJET Z2100
- HP DESIGNJET Z2100 24 INCH
- HP DESIGNJET Z2100 44 INCH
- HP DESIGNJET Z2100 SERIES
- HP DESIGNJET Z2100GP 24 INCH
- HP DESIGNJET Z3100
- HP DESIGNJET Z3100 24 INCH
- HP DESIGNJET Z3100 44 INCH
- HP DESIGNJET Z3100 SERIES
- HP DESIGNJET Z3100GP
- HP DESIGNJET Z3100GP 24 INCH
- HP DESIGNJET Z3200
- HP DESIGNJET Z3200 24 INCH
- HP DESIGNJET Z3200 44 INCH
- HP DESIGNJET Z3200 SERIES
- HP DESIGNJET Z3200PS 24 INCH
- HP DESIGNJET Z3200PS 44 INCH
- HP DESIGNJET Z5200PS
- HP DESIGNJET Z5400PS EPRINTER

