HP originální ink CB317EE, HP 364, photo, 130str.
Originální náplň CB317EE#BA3 pro tiskárnu HP Více informací
Obj. číslo:
1IHPCB317EXNG
Značka:
HP
OEM:
CB317EE#BA3
Původ:
Originál
Není skladem
Ideální pro majitele 5kazetových tiskáren HP, kteří chtějí tisknout kvalitní fotky v pohodlí domova.
S originálním inkoustem HP dosáhnete vysoce kvalitního tisku a odlišíte svou práci od ostatních.
Díky originálním inkoustům HP zůstanete produktivní, když to nejvíc potřebujete.
Vyberte si originální inkoust HP a tiskněte špičkové dokumenty a cenné okamžiky v živých barvách.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 130 fotografií |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Photo |
| Výběrovost | 364 |
| Inkoustová kapka | 5,5 pl HDW, 1,3 pl LDW |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 130 stran) |
| Výtěžnost stránek | 130 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Přibližná výtěžnost při tisku barevných fotografií velikosti 10 x 15 cm. Testováno na tiskárně HP Photosmart D5460. Založeno na metodice testování společnosti HP a nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Fotografie |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 3 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 336 HDW, 336 LDW |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 364 / CB317E |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolin a černé barvivo sulfonát polyazo. Může vyvolat alergickou reakci. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 364 / CB317E Obsahuje benzisothiazolin a černé barvivo sulfonát polyazo. Může vyvolat alergickou reakci. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 364 / CB317E Obsahuje benzisothiazolin a černé barvivo sulfonát polyazo. Může vyvolat alergickou reakci. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP Photosmart D5400/D7500, multifunkční tiskárna HP Photosmart B109/B110, multifunkční tiskárna HP Photosmart C5380, řada multifunkčních tiskáren HP Photosmart C6300, multifunkční tiskárna HP Photosmart eStation C510, multifunkční tiskárna HP Photosmart Premium C309/C310, multifunkční tiskárna HP Photosmart Premium Fax e-All-in-One C410, tiskárny HP Photosmart B8550 a B8850 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 80 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 5 až 80 % RV |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 50 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 70 ?C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.x |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Větší čárový kód hlavní krabice | (ABB) 10883585705143, (ABE) 10883585705167, (BA1) 10883585705150, (BA3) 10883585705174 |
| Menší čárový kód hlavní krabice | (ABB) 10883585705143, (ABE) 10883585705167, (BA1) 10883585705150, (BA3) 10883585705174 |
| Čárový kód palety | (ABB) 30883585705147, (ABE) 30883585705161, (BA1) 30883585705154, (BA3) 30883585705178 |
| Číslo UPC | (201) 883585705207; (251) 883585705238; (301) 884962754474; (ABB) 883585705146 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 553 × 193 × 116 mm |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 553 × 193 × 116 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 107 × 24 × 115 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 072 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 107 × 24 × 115 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní omezení prodeje | K prodeji pouze v zemích EU, EFTA a BG, RO, MD, TR, AL, BIH, YU, MK, HR, DOM/TOM |
| Počet kartonů na vrstvu | 8 |
| Počet kartonů na paletu | 64 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 60 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Větší množství hlavní krabice | 60 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 3840 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CB317EE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 2,76 kg |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 2,76 kg |
| Hmotnost balení | 0,04 kg |
| Hmotnost palety | 201,64 kg |
| Hmotnost | 0,03 kg |
Tato náplň je kompatibilní s tiskárnami HP DESKJET 3070A, HP DESKJET D5400 SERIES, HP DESKJET D5445, HP DESKJET D5460, HP OFFICEJET 7515, HP PHOTOSMART 5510, HP PHOTOSMART 5515, HP PHOTOSMART 5520, HP PHOTOSMART 6510E ALL-IN-ONE, HP PHOTOSMART 7510, HP PHOTOSMART 7510E ALL-IN-ONE, HP PHOTOSMART 7520E ALL-IN-ONE, HP PHOTOSMART B010A, HP PHOTOSMART B109A, HP PHOTOSMART B110A, HP PHOTOSMART B209, HP PHOTOSMART B8550, HP PHOTOSMART C5300 SERIES, HP PHOTOSMART C5324, HP PHOTOSMART C5370, HP PHOTOSMART C5373, HP PHOTOSMART C5380, HP PHOTOSMART C5383, HP PHOTOSMART C5388, HP PHOTOSMART C5390, HP PHOTOSMART C5393, HP PHOTOSMART C6300 SERIES, HP PHOTOSMART C6324, HP PHOTOSMART C6380, HP PHOTOSMART C6383, HP PHOTOSMART CN245B, HP PHOTOSMART D5400 SERIES, HP PHOTOSMART D5445, HP PHOTOSMART D5460, HP PHOTOSMART D7500 SERIES, HP PHOTOSMART D7560, HP PHOTOSMART PLUS B210A, HP PHOTOSMART PREMIUM B410A, HP PHOTOSMART PREMIUM B410C, HP PHOTOSMART PREMIUM B410 SERIES, HP PHOTOSMART PREMIUM C309G, HP PHOTOSMART PREMIUM C310A, HP PHOTOSMART PREMIUM C410A, HP PHOTOSMART PREMIUM C410B, HP PHOTOSMART PREMIUM C410C, HP PHOTOSMART PREMIUM C410D, HP PHOTOSMART PREMIUM C410E, HP PHOTOSMART PREMIUM C410 SERIES, HP PHOTOSMART PREMIUM FAX, HP PHOTOSMART PREMIUM FAX C309A, HP PHOTOSMART PREMIUM TOUCHSMART WEB, HP PHOTOSMART PREMIUM TOUCHSMART WEB C309N.
Záruka: 24 měsíců
Kompatibilní tiskárny
- HP DESKJET 3070A
- HP DESKJET D5400 SERIES
- HP DESKJET D5445
- HP DESKJET D5460
- HP OFFICEJET 7515
- HP PHOTOSMART 5510
- HP PHOTOSMART 5515
- HP PHOTOSMART 5520
- HP PHOTOSMART 6510E ALL-IN-ONE
- HP PHOTOSMART 7510
- HP PHOTOSMART 7510E ALL-IN-ONE
- HP PHOTOSMART 7520E ALL-IN-ONE
- HP PHOTOSMART B010A
- HP PHOTOSMART B109A
- HP PHOTOSMART B110A
- HP PHOTOSMART B209
- HP PHOTOSMART B8550
- HP PHOTOSMART C5300 SERIES
- HP PHOTOSMART C5324
- HP PHOTOSMART C5370
- HP PHOTOSMART C5373
- HP PHOTOSMART C5380
- HP PHOTOSMART C5383
- HP PHOTOSMART C5388
- HP PHOTOSMART C5390
- HP PHOTOSMART C5393
- HP PHOTOSMART C6300 SERIES
- HP PHOTOSMART C6324
- HP PHOTOSMART C6380
- HP PHOTOSMART C6383
- HP PHOTOSMART CN245B
- HP PHOTOSMART D5400 SERIES
- HP PHOTOSMART D5445
- HP PHOTOSMART D5460
- HP PHOTOSMART D7500 SERIES
- HP PHOTOSMART D7560
- HP PHOTOSMART PLUS B210A
- HP PHOTOSMART PREMIUM B410 SERIES
- HP PHOTOSMART PREMIUM B410A
- HP PHOTOSMART PREMIUM B410C
- HP PHOTOSMART PREMIUM C309G
- HP PHOTOSMART PREMIUM C310A
- HP PHOTOSMART PREMIUM C410 SERIES
- HP PHOTOSMART PREMIUM C410A
- HP PHOTOSMART PREMIUM C410B
- HP PHOTOSMART PREMIUM C410C
- HP PHOTOSMART PREMIUM C410D
- HP PHOTOSMART PREMIUM C410E
- HP PHOTOSMART PREMIUM FAX
- HP PHOTOSMART PREMIUM FAX C309A
- HP PHOTOSMART PREMIUM TOUCHSMART WEB
- HP PHOTOSMART PREMIUM TOUCHSMART WEB C309N

