HP originální ink CD951A, chromatic red, 130ml
Originální náplň CD951A pro tiskárnu HP Více informací
Obj. číslo:
1IHPCD951AXRG
Značka:
HP
OEM:
CD951A
Původ:
Originál
Není skladem
Ideální pro profesionální fotografy a grafické designéry.

Pigmentové inkousty HP Vivera byly vyvinuty pro bezproblémový tisk. Pečlivě vybrané maximálně čisté pigmenty a exkluzivní technologie složení inkoustu zajišťují rovnoměrné rozptýlení částic pigmentu a volný tok inkoustu.
Vestavěná inteligentní technologie v kazetě provádí úpravy přesnosti barev a zajišťuje, že získáte vynikající výsledky při každém tisku. S pigmentovými inkousty HP Vivera a médii HP zíksáte okamžitou stabilitu barev, takže si výtisky můžete ihned prohlížet.
Při použití originálních pigmentových inkoustů HP získáte velmi kvalitní výtisky, které zanechají dlouhodobý dojem. Při tisku pomocí originálních pigmentových inkoustů HP odolávají výtisky u řady kreativních a speciálních médií HP blednutí po dobu více než 200 let[1].
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Barvy kazet | Red |
| Výběrovost | 73 |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Chromatická červená |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 130 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 2112 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 2,16 cm |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 73 / CD951A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 73 / CD951A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 73 / CD951A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP Designjet Z3200 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | Relativní vlhkost 20 až 80 % |
| Rozsah provozní vlhkosti | Relativní vlhkost 20 až 80 % |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 15 až 35 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 0.8 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 24 měsíců |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10884420038679 |
| Čárový kód palety | 20884420038676 |
| Číslo UPC | 885631723814 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 364 × 218 × 229 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 219 × 1 016 × 1 500 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 202 × 40 × 129 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219 × 1 016 × 1 500 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 202 × 40 × 129 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Počet kartonů na paletu | 84 |
| Větší množství hlavní krabice | 20 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1680 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CD951A |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 5,28 kg |
| Hmotnost balení | 0,24 kg |
| Hmotnost palety | 463 kg |
| Hmotnost | 0,19 kg |
Tato náplň je kompatibilní s tiskárnami HP DESIGNJET Z3200, HP DESIGNJET Z3200PS 24 INCH, HP DESIGNJET Z3200PS 44 INCH, HP DESIGNJET Z3200 SERIES, HP DESIGNJET Z3200 24 INCH, HP DESIGNJET Z3200 44 INCH.
Záruka: 24 měsíců

