HP originální ink CD973AE, HP 920XL, magenta, 700str.
Originální náplň CD973AE#BGY pro tiskárnu HP Více informací
Obj. číslo:
1IHPCD973AXNG
Značka:
HP
OEM:
CD973AE#BGY
Původ:
Originál
Skladem 1 ks
V úterý je to u Vás
Určeno pro uživatele v domácích kancelářích, kteří potřebují levnější profesionální barevný tisk.

S originálním inkoustem HP dosáhnete vysoce kvalitního tisku a odlišíte svou práci od ostatních.
Díky originálním inkoustům HP zůstanete produktivní, když to nejvíc potřebujete.
Vyberte si originální inkoust HP a tiskněte špičkové dokumenty a cenné okamžiky v živých barvách.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 700 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Magenta |
| Výběrovost | 920XL |
| Prázdná hmotnost | 0,010 kg |
| Inkoustová kapka | 5,5 pl HDW, 1,3 pl LDW |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 700 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Officejet 6500 All-in-One. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1 Magenta (~700 pages) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 6 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 336 HDW, 336 LDW |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP Officejet 6500 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 80% RH |
| Rozsah provozní vlhkosti | 5 až 80% RH |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 70 °C |
| Nový | 30 |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 18 měsíců |
| Větší čárový kód hlavní krabice | (BGX) 10884420649349, (BGY) 10884420649356 |
| Čárový kód palety | (BGX) 20884420649346, (BGY) 20884420649353 |
| Číslo UPC | (231) 884420649380; (241) 884420649397; (251) 884420649403; (301) 884962546123; (BGX) 884420649342; (BGY) 884420649359 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 553 × 225 × 116 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 072 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 107 × 24 × 115 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 072 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 107 × 24 × 115 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Počet kartonů na vrstvu | 7 |
| Počet kartonů na paletu | 56 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Větší množství hlavní krabice | 60 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 3360 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CD973AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 3,06 kg |
| Hmotnost balení | 0,05 kg |
| Hmotnost palety | 196,25 kg |
| Hmotnost | 0,03 kg |
Tato náplň je kompatibilní s tiskárnami HP OFFICEJET 6000, HP OFFICEJET 6000 SERIES, HP OFFICEJET 6000 WIRELESS, HP OFFICEJET 6500, HP OFFICEJET 6500A, HP OFFICEJET 6500A PLUS, HP OFFICEJET 6500MFP, HP OFFICEJET 6500 SERIES, HP OFFICEJET 6500 WIRELESS, HP OFFICEJET 7000, HP OFFICEJET 7500, HP OFFICEJET 7500A, HP OFFICEJET 7500A WIRELESS, HP OFFICEJET E710A, HP OFFICEJET E710N.
Záruka: 24 měsíců
Kompatibilní tiskárny
- HP OFFICEJET 6000
- HP OFFICEJET 6000 SERIES
- HP OFFICEJET 6000 WIRELESS
- HP OFFICEJET 6500
- HP OFFICEJET 6500 SERIES
- HP OFFICEJET 6500 WIRELESS
- HP OFFICEJET 6500A
- HP OFFICEJET 6500A PLUS
- HP OFFICEJET 6500MFP
- HP OFFICEJET 7000
- HP OFFICEJET 7500
- HP OFFICEJET 7500A
- HP OFFICEJET 7500A WIRELESS
- HP OFFICEJET E710A
- HP OFFICEJET E710N
S tímto produktem zákazníci nejčastěji kupují...
Není skl.
Skladem >200 ks
Není skl.




