HP originální ink CN622AE, HP 971, cyan, 2500str.
Originální náplň CN622AE pro tiskárnu HP Více informací
Obj. číslo:
1IHPCN622AXNG
Značka:
HP
OEM:
CN622AE
Původ:
Originál
Skladem 4 ks
pozítří je to u Vás
Pro malé a středně velké firmy, které potřebují barevné dokumenty v profesionální kvalitě a kazety, jež šetří časem a lze je bezplatně recyklovat.[1]

S originálním inkoustem HP dosáhnete vysoce kvalitního tisku a odlišíte svou práci od ostatních.
Díky originálním inkoustům HP zůstanete produktivní, když to nejvíc potřebujete.
Vyberte si originální inkoust HP a tiskněte špičkové dokumenty a cenné okamžiky v živých barvách.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 2 500 stran |
| Obchodní segment | OfficeJet Pro |
| Barvy kazet | Cyan |
| Výběrovost | 971 |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 2500 |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1 azurová (cca 2 500 stran) |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Officejet Pro X451dw. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 24,5 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 42240 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 8,575“ |
| Segment (filtr) | OfficeJet Pro |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 971 / CN622A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 971 / CN622A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 971 / CN622A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | HP Officejet Pro X451dn, HP Officejet Pro X451dw, HP Officejet Pro X551dw, HP Officejet Pro X476dn, HP Officejet Pro X476dw, HP Officejet Pro X576dw |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10886112877306 |
| Čárový kód palety | 20886112877303 |
| Číslo UPC | 886112877309 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 246 x 201 x 221 mm |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 247 x 201 x 221 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 241,7 x 28,7 x 71,6 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219,2 x 1 016 x 1 895 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 241,7 x 28,7 x 71,6 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní omezení prodeje | K prodeji v zemích EU |
| Počet kartonů na vrstvu | 22 |
| Počet kartonů na paletu | 176 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 24 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Větší množství hlavní krabice | 24 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 4224 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CN622AE |
| Kód UNSPSC | 441031052 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 3,4 kg |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 3,4 kg |
| Hmotnost balení | 0,14 kg |
| Hmotnost palety | 637,52 kg |
| Hmotnost | 0,12 kg |
Tato náplň je kompatibilní s tiskárnami HP OFFICEJET PRO X450 SERIES, HP OFFICEJET PRO X451, HP OFFICEJET PRO X451DN, HP OFFICEJET PRO X451DW, HP OFFICEJET PRO X470 SERIES, HP OFFICEJET PRO X476, HP OFFICEJET PRO X476DN, HP OFFICEJET PRO X476DW, HP OFFICEJET PRO X551, HP OFFICEJET PRO X551DW, HP OFFICEJET PRO X576, HP OFFICEJET PRO X576DW.
Záruka: 24 měsíců
Kompatibilní tiskárny

