HP originální ink CZ130A, HP 711, cyan, 29ml
Originální náplň CZ130A pro tiskárnu HP Více informací
Obj. číslo:
1IHPCZ130AXCG
Značka:
HP
OEM:
CZ130A
Původ:
Originál
Skladem 40 ks
pozítří je to u Vás
Studenti v zemích AEC (rozvíjející se asijské země), profesionálové a živnostníci v zemích AEC, stavební kanceláře, univerzity a malé pracovní skupiny v zemích AEC.

Trial and error costs you time. To get the consistent quality you need, look to Original HP supplies designed with your printer as an optimised printing system to provide accurate lines, sharp detail and rich colour quality.
Spolehněte se na konzistentní kvalitu – ultra čisté originální inkousty HP byly navrženy společně s vaší tiskárnou, aby poskytovaly ostré, přesné výsledky.
Choose the size to fit your needs and your budget whether you print a little or a lot. Colour cartridge 3-packs keep you working, not running to the store. Intelligence built into the cartridge and printer alerts you when it‘s time for a replacement.
Zvolte 29ml barevné a 38ml černé kazety pro maloobjemový tisk, nebo 80ml černé a trojbalení barevných kazet pro velkoobjemový tisk.
Imagine the impact you can make with clear, easily readable drawings and colourful, powerful presentations. Original HP inks deliver a unique combination of quality and resilience - see sharp lines in fast-drying, smudge-resistant prints.
Tiskněte ostré čáry s minimální šířkou 0,02 mm (0,0008?)[1] s originálními inkousty HP a vaší tiskárnou.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Barvy kazet | Cyan |
| Výběrovost | 711 |
| Prázdná hmotnost | 38,3 g |
| Inkoustová kapka | 5,5 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 29 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 1 376 |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 711 / CZ130A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 711 / CZ130A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 711 / CZ130A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárny řady HP DesignJet T120 a HP DesignJet T520 ePrinter |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 0.5 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Nový | 30 |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.x |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10886112841130 |
| Čárový kód palety | 20886112841137 |
| Číslo UPC | 886112841133 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 303 x 249 x 156 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 114 x 126 x 25 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1219 x 1016 x 1702 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 114 x 126 x 25 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru, Malajsii, Číně |
| Počet kartonů na vrstvu | 12 |
| Počet kartonů na paletu | 120 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Větší množství hlavní krabice | 50 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 6 000 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CZ130A |
| Kód UNSPSC | 441031052 |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 4,15 kg |
| Hmotnost balení | 0,08 kg |
| Hmotnost palety | 642,31 kg |
| Hmotnost | 0,06 kg |
Tato náplň je kompatibilní s tiskárnami HP DESIGNJET T120, HP DESIGNJET T120 EPRINTER, HP DESIGNJET T120 SERIES, HP DESIGNJET T125, HP DESIGNJET T130, HP DESIGNJET T520, HP DESIGNJET T520 EPRINTER, HP DESIGNJET T520 SERIES, HP DESIGNJET T530 SERIES, HP DESIGNJET T520 24 INCH, HP DESIGNJET T520 36 INCH, HP DESIGNJET T525 24 INCH, HP DESIGNJET T525 36 INCH, HP DESIGNJET T530 24 INCH, HP DESIGNJET T530 36 INCH, HP OFFICEJET PRO 6978, HP OFFICEJET PRO 8740, HP OFFICEJET PRO 8745.
Záruka: 24 měsíců
Kompatibilní tiskárny
- HP DESIGNJET T120
- HP DESIGNJET T120 EPRINTER
- HP DESIGNJET T120 SERIES
- HP DESIGNJET T125
- HP DESIGNJET T130
- HP DESIGNJET T520
- HP DESIGNJET T520 24 INCH
- HP DESIGNJET T520 36 INCH
- HP DESIGNJET T520 EPRINTER
- HP DESIGNJET T520 SERIES
- HP DESIGNJET T525 24 INCH
- HP DESIGNJET T525 36 INCH
- HP DESIGNJET T530 24 INCH
- HP DESIGNJET T530 36 INCH
- HP DESIGNJET T530 SERIES
- HP OFFICEJET PRO 6978
- HP OFFICEJET PRO 8740
- HP OFFICEJET PRO 8745
S tímto produktem zákazníci nejčastěji kupují...
Skladem >1 000 ks
Skladem >1 000 ks
Skladem >1 000 ks
Skladem >1 000 ks





