HP originální ink F6T78AE, HP 913A, magenta, 3000str., 35.5ml
Originální náplň F6T78AE pro tiskárnu HP Více informací
Obj. číslo:
1IHPF6T78AEMG
Značka:
HP
OEM:
F6T78AE
Původ:
Originál
Skladem 23 ks
V úterý je to u Vás
Ideální pro opakovaný tisk kvalitních profesionálních barevných dokumentů za skvělou cenu – při vysokých rychlostech na kompatibilní tiskárně nebo multifunkční tiskárně HP.

Pořiďte si originální kazety HP PageWide, na jejichž cenově dostupný barevný tisk se firmy spoléhají každý den. Ušetřete ještě více s vysokokapacitním provedením[1] pro zařízení řady HP PageWide Pro 400 a PageWide Managed.
Tiskněte levně a mějte náklady pod kontrolou s originálními kazetami HP PageWide, které poskytují konzistentní výsledky.
Vytvářejte barevné dokumenty profesionální kvality rychlostí, kterou vaše tiskárna ze své podstaty zvládá. Pouze originální kazety HP PageWide jsou přesně zpracovány tak, aby odpovídaly vysokorychlostnímu výkonu vaší tiskárny HP a umožnily vám tisknout výtisky v profesionální kvalitě.
Spolehněte se na originální kazety HP PageWide, se kterými budete tisknout trvanlivé dokumenty odolné vůči vodě, vyblednutí a rozmazání.[2]
Tiskněte stránky v profesionální kvalitě, kterou očekáváte. Pouze originální kazety HP PageWide byly speciálně navrženy a přesně zpracovány pro vaši tiskárnu nebo multifunkční tiskárnu HP, a proto se můžete spolehnout na rychlé, konzistentní výsledky tisku.
S originálními kazetami HP PageWide nebudete muset tak často řešit problémy s tiskovým zařízením.
Snadno a rychle vyměníte kazety a zvládnete velkoobjemové tiskové úlohy bez přerušení. Originální kazety HP PageWide usnadňují tisk, abyste mohli plně využít svůj pracovní den.
Díky snadno otevíratelným obalům a jednoduché a rychlé instalaci pro vás bude správná výměna kazet hračkou.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 3 000 stran |
| Barvy kazet | Magenta |
| Výběrovost | 913A |
| Inkoustová kapka | 8,11 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 3000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na multifunkční tiskárně HP PageWide Pro 577dw. Přibližná průměrná výtěžnost neseparované (azurové/purpurové/žluté) kazety podle normy ISO/IEC 24711 nebo metodiky testování HP a při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1 purpurová (cca 3 000 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 35,5 ml |
| Segment (filtr) | PageWide |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | PageWide |
| Environmentální certifikace | Certifikace UL ECOLOGO® |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 913 / F6T78A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 913 / F6T78A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 913 / F6T78A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP PageWide 352 a 377; Řada tiskáren HP PageWide Pro 452 a 477; Řada tiskáren HP PageWide Managed P57750 a P55250 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 30 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.X |
| Technologie tisku | HP PageWide |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10889296544637 |
| Čárový kód palety | 20889296544634 |
| Číslo UPC | 889296544630 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 233 x 209 x 199 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 215 x 28 x 48 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219,2 x 1 016 x 1 927 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 215 x 28 x 48 mm |
| Země původu | Malajsie |
| Počet kartonů na vrstvu | 20 |
| Počet kartonů na paletu | 180 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 24 |
| Počet vrstev v paletě | 9 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 4320 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | F6T78AE |
| Kód UNSPSC | 441031052 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 3,27 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,13 kg |
| Hmotnost palety | 623,23 kg |
| Hmotnost | cca 0,11 kg |
Tato náplň je kompatibilní s tiskárnami HP PAGEWIDE 352DW, HP PAGEWIDE MANAGED MFP P57750, HP PAGEWIDE MANAGED P55250, HP PAGEWIDE MANAGED P55250DW, HP PAGEWIDE MANAGED P57750DW, HP PAGEWIDE MFP 377DW, HP PAGEWIDE PRO 352DN, HP PAGEWIDE PRO 450 SERIES, HP PAGEWIDE PRO 452, HP PAGEWIDE PRO 452DN, HP PAGEWIDE PRO 452DW, HP PAGEWIDE PRO 452DWT, HP PAGEWIDE PRO 470 SERIES, HP PAGEWIDE PRO 477, HP PAGEWIDE PRO 477DN, HP PAGEWIDE PRO 477DN MFP, HP PAGEWIDE PRO 477DW, HP PAGEWIDE PRO 477DW MFP, HP PAGEWIDE PRO 477DWT, HP PAGEWIDE PRO 477DWT MFP, HP PAGEWIDE PRO 552DW, HP PAGEWIDE PRO 577DW, HP PAGEWIDE PRO 577Z, HP PAGEWIDE PRO MANAGED MFP, HP PAGEWIDE PRO MANAGED MFP P57750DW, HP PAGEWIDE PRO MANAGED P55250DW, HP PAGEWIDE PRO MFP 377DN, HP PHOTOSMART 1100, HP PHOTOSMART P1100, HP PHOTOSMART P1100XI.
Záruka: 24 měsíců
Kompatibilní tiskárny
- HP PAGEWIDE 352DW
- HP PAGEWIDE MANAGED MFP P57750
- HP PAGEWIDE MANAGED P55250
- HP PAGEWIDE MANAGED P55250DW
- HP PAGEWIDE MANAGED P57750DW
- HP PAGEWIDE MFP 377DW
- HP PAGEWIDE PRO 352DN
- HP PAGEWIDE PRO 450 SERIES
- HP PAGEWIDE PRO 452
- HP PAGEWIDE PRO 452DN
- HP PAGEWIDE PRO 452DW
- HP PAGEWIDE PRO 452DWT
- HP PAGEWIDE PRO 470 SERIES
- HP PAGEWIDE PRO 477
- HP PAGEWIDE PRO 477DN
- HP PAGEWIDE PRO 477DN MFP
- HP PAGEWIDE PRO 477DW
- HP PAGEWIDE PRO 477DW MFP
- HP PAGEWIDE PRO 477DWT
- HP PAGEWIDE PRO 477DWT MFP
- HP PAGEWIDE PRO 552DW
- HP PAGEWIDE PRO 577DW
- HP PAGEWIDE PRO 577Z
- HP PAGEWIDE PRO MANAGED MFP
- HP PAGEWIDE PRO MANAGED MFP P57750DW
- HP PAGEWIDE PRO MANAGED P55250DW
- HP PAGEWIDE PRO MFP 377DN
- HP PHOTOSMART 1100
- HP PHOTOSMART P1100
- HP PHOTOSMART P1100XI

