HP originální ink L0R09A, HP 981X, cyan, 10000str., 116ml, high capacity
Originální náplň L0R09A pro tiskárnu HP Více informací
Obj. číslo:
1IHPL0R09AXNG
Značka:
HP
OEM:
L0R09A
Původ:
Originál
Není skladem
Ideální pro trvale kvalitní tisk profesionálních barevných dokumentů vysokou rychlostí na tiskárně HP PageWide Enterprise, která je k tomu určena.

S originálními kazetami HP PageWide s vysokou výtěžností vytisknete více stran při nižší ceně za stránku než se standardními kazetami.[1] Snižte své náklady s kazetami navrženými pro velkoobjemový tisk.
Snižte náklady na velkoobjemový tisk – kazety s vysokou výtěžností poskytují nižší cenu za stránku než standardní kazety.[1]
Tiskněte dokumenty v profesionální kvalitě rychlostí, pro kterou byla vaše tiskárna konstruována. Originální kazety HP PageWide jsou přesně zpracovány podle požadavků tiskáren a multifunkčních tiskáren HP PageWide Enterprise, aby poskytovaly konzistentní výsledky.
S originálními kazetami HP PageWide se můžete spolehnout na profesionální kvalitu při vysokých rychlostech tisku.
Každý den tiskněte stránky v profesionální kvalitě a s výkonem na podnikové úrovni. Zabezpečte svou investici s originálními kazetami HP PageWide, které byly speciálně navrženy a přesně zpracovány pro vaši tiskárnu nebo multifunkční tiskárnu HP, a proto se můžete spolehnout na rychlé, konzistentní výsledky tisku.
S konzistentními, spolehlivými originálními kazetami HP PageWide nebudete muset řešit problémy s tiskovým zařízením.
Snadno a rychle vyměníte kazety a zvládnete velkoobjemové tiskové úlohy bez přerušení. Originální kazety HP PageWide usnadňují tisk a zajišťují plynulý chod vašich pracovních postupů.
Díky snadno otevíratelným obalům a jednoduché a rychlé instalaci pro vás bude správná výměna kazet hračkou.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 10 000 stran |
| Barvy kazet | Cyan |
| Výběrovost | 981X |
| Prázdná hmotnost | 75,88 g +/-2 g |
| Inkoustová kapka | 8,02 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 10000 |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1 azurová (cca 10 000 stran) |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na barevné multifunkční tiskárně HP PageWide Enterprise 586dn. Přibližná průměrná výtěžnost neseparované (azurové/purpurové/žluté) kazety podle normy ISO/IEC 24711 nebo metodiky testování HP a při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 116 ml |
| Segment (filtr) | PageWide |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | PageWide |
| Environmentální certifikace | Certifikace UL ECOLOGO® |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 981X / L0R09A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 981X / L0R09A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 981X / L0R09A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Barevná multifunkční tiskárna HP PageWide Enterprise 586dn; Barevná multifunkční tiskárna HP PageWide Enterprise 586f; Průchozí barevná multifunkční tiskárna HP PageWide Enterprise 586z; Barevná tiskárna HP PageWide Enterprise 556dn; Barevná tiskárna HP PageWide Enterprise 556xh |
| Firemní filtr | cMPS |
| Barevná výtěžnost | 10000 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Černobílá výtěžnost | 10000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 0 až 100% RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 0.8 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.X |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10889296095252 |
| Čárový kód palety | 20889296095259 |
| Číslo UPC | 889296095255 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 261 x 237 x 177 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 215 x 35 x 47 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219,2 x 1 016 x 1 550 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 215 x 35 x 47 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 18 |
| Počet kartonů na paletu | 144 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 20 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 2880 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | L0R09A |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 5,57 kg |
| Hmotnost balení | 0,27 kg |
| Hmotnost palety | 836,83 kg |
| Hmotnost | 0,25 kg |
Tato náplň je kompatibilní s tiskárnami HP PAGEWIDE ENTERPRISE COLOR 550 SERIES, HP PAGEWIDE ENTERPRISE COLOR 556, HP PAGEWIDE ENTERPRISE COLOR 556DN, HP PAGEWIDE ENTERPRISE COLOR 556XH, HP PAGEWIDE ENTERPRISE COLOR FLOW MFP 580 SERIES, HP PAGEWIDE ENTERPRISE COLOR FLOW MFP 586, HP PAGEWIDE ENTERPRISE COLOR FLOW MFP 586F, HP PAGEWIDE ENTERPRISE COLOR FLOW MFP 586Z, HP PAGEWIDE ENTERPRISE COLOR MFP 586, HP PAGEWIDE ENTERPRISE COLOR MFP 586DN, HP PAGEWIDE ENTERPRISE COLOR MFP 586F, HP PAGEWIDE MANAGED COLOR FLOW MFP E58650DN, HP PAGEWIDE MANAGED COLOR FLOW MFP E58650Z.
Záruka: 24 měsíců
Kompatibilní tiskárny
- HP PAGEWIDE ENTERPRISE COLOR 550 SERIES
- HP PAGEWIDE ENTERPRISE COLOR 556
- HP PAGEWIDE ENTERPRISE COLOR 556DN
- HP PAGEWIDE ENTERPRISE COLOR 556XH
- HP PAGEWIDE ENTERPRISE COLOR FLOW MFP 580 SERIES
- HP PAGEWIDE ENTERPRISE COLOR FLOW MFP 586
- HP PAGEWIDE ENTERPRISE COLOR FLOW MFP 586F
- HP PAGEWIDE ENTERPRISE COLOR FLOW MFP 586Z
- HP PAGEWIDE ENTERPRISE COLOR MFP 586
- HP PAGEWIDE ENTERPRISE COLOR MFP 586DN
- HP PAGEWIDE ENTERPRISE COLOR MFP 586F
- HP PAGEWIDE MANAGED COLOR FLOW MFP E58650DN
- HP PAGEWIDE MANAGED COLOR FLOW MFP E58650Z
S tímto produktem zákazníci nejčastěji kupují...
Není skl.
Není skl.



