HP originální ink T6M07AE, HP 903XL, magenta, 825str., 9.5ml, high capacity
Originální náplň T6M07AE#BGY pro tiskárnu HP Více informací
Obj. číslo:
1IHPT6M07AEMG
Značka:
HP
OEM:
T6M07AE#BGY
Původ:
Originál
Skladem 48 ks
Ve středu je to u Vás
Ideální pro vytížené podnikatele a majitele malých firem, kteří chtějí udělat profesionální dojem a nezruinovat rozpočet.

Vystupte z davu s originálními inkoustovými kazetami HP, které zaručují spolehlivý firemní tisk. Kazety byly navrženy speciálně pro tiskárny nebo multifunkční tiskárny HP a umožňují výjimečný kancelářský tisk a minimální plýtvání papírem.
Prezentujte svoji firmu prostřednictvím originálních pigmentových inkoustů HP, které poskytují konzistentní, profesionální výsledky.
Tiskněte dokumenty s vynikajícími barvami a černým textem. Originální inkoustové kazety HP zaručují výbornou čitelnost, kvalitu a trvanlivost. Tiskněte každodenní úlohy na různé druhy papíru – a tiskněte jasnější barvy a ostřejší černý text na papíry s logem ColorLok®.[3]
Tiskněte pracovní poznámky, zprávy, letáky, smlouvy, prezentace a další dokumenty díky originálním inkoustům HP.
Cenově dostupný a produktivní tisk s originálními inkoustovými kazetami HP. Volitelné kazety s vysokou výtěžností poskytují neuvěřitelnou užitnou hodnotu a nevyžadují tak častou výměnu.[1,2] S jednotlivými inkousty můžete kazety měnit dle potřeby a mít tak pod kontrolou náklady na spotřební materiál.
Originální inkoustové kazety HP byly navrženy pro práci s inkoustovou tiskárnou nebo multifunkční tiskárnou HP.
Jednoduchý kancelářský tisk. Snadná instalace kazet – výměna je hračkou. Když jsou kazety prázdné, můžete je pohodlně a bezplatně recyklovat díky programu HP Planet Partners.[4]
Tiskněte pracovní dokumenty v profesionální kvalitě pomocí pigmentových inkoustů navržených pro kancelářské použití.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 750 stran |
| Obchodní segment | OfficeJet Pro |
| Barvy kazet | Magenta |
| Výběrovost | 903XL |
| Prázdná hmotnost | ~0,01 |
| Inkoustová kapka | 8,6 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 750 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na řadě tiskáren HP OfficeJet Pro 6860. Přibližná průměrná výtěžnost neseparované (azurové/purpurové/žluté) kazety podle normy ISO/IEC 24711 nebo metodiky testování HP a při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1 purpurová (cca 750 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 8,5 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 672 |
| Segment (filtr) | OfficeJet Pro |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Piktogram nebezpečnosti 1 | https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09062271.png |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 903XL / T6M07A |
| Text o nebezpečí 1 | VAROVÁNÍ - Obsahuje benzisothiazolinone, methylisothiazolinone a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylovaný. Může vyvolat alergickou kožní reakci. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 903XL / T6M07A #https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09062271.png# WARNING - Contains Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone and 2,4,7,9-Tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylated. May cause an allergic skin reaction. IF ON SKIN: Wash with plenty of water. If skin irritation or rash occurs: Get medical advice. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 903XL / T6M07A #https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09062271.png# WARNING - Contains Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone and 2,4,7,9-Tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylated. May cause an allergic skin reaction. IF ON SKIN: Wash with plenty of water. If skin irritation or rash occurs: Get medical advice. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP OfficeJet 6950 All-in-One |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 5 až 45 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.X |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Menší čárový kód hlavní krabice | (BGX) 10889894728934, (BGY) 10889894728941 |
| Čárový kód palety | (BGX) 30889894728938, (BGY) 30889894728945 |
| Číslo UPC | (301) 889894728920; (BGX) 889894728937; (BGY) 889894728944 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 552 x 223 x 113 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 106 x 23 x 113,5 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 040 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 106 x 23 x 113,5 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 7 |
| Počet kartonů na paletu | 56 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 60 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 3360 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | T6M07AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 2,93 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,04 kg |
| Hmotnost palety | 183,86 kg |
| Hmotnost | ~0,02 kg |
Tato náplň je kompatibilní s tiskárnami HP OFFICEJET 6900 SERIES, HP OFFICEJET 6950, HP OFFICEJET 6951, HP OFFICEJET 6962, HP OFFICEJET PRO 6860 SERIES, HP OFFICEJET PRO 6868, HP OFFICEJET PRO 6950, HP OFFICEJET PRO 6960, HP OFFICEJET PRO 6961 ALL-IN-ONE, HP OFFICEJET PRO 6962, HP OFFICEJET PRO 6963 ALL-IN-ONE, HP OFFICEJET PRO 6964 ALL-IN-ONE, HP OFFICEJET PRO 6965 ALL-IN-ONE, HP OFFICEJET PRO 6966 ALL-IN-ONE, HP OFFICEJET PRO 6968, HP OFFICEJET PRO 6970, HP OFFICEJET PRO 6971 ALL-IN-ONE, HP OFFICEJET PRO 6974, HP OFFICEJET PRO 6975, HP OFFICEJET PRO 6976 ALL-IN-ONE, HP OFFICEJET PRO 6978, HP OFFICEJET PRO 6979 ALL-IN-ONE.
Záruka: 24 měsíců
Kompatibilní tiskárny
- HP OFFICEJET 6900 SERIES
- HP OFFICEJET 6950
- HP OFFICEJET 6951
- HP OFFICEJET 6962
- HP OFFICEJET PRO 6860 SERIES
- HP OFFICEJET PRO 6868
- HP OFFICEJET PRO 6950
- HP OFFICEJET PRO 6960
- HP OFFICEJET PRO 6961 ALL-IN-ONE
- HP OFFICEJET PRO 6962
- HP OFFICEJET PRO 6963 ALL-IN-ONE
- HP OFFICEJET PRO 6964 ALL-IN-ONE
- HP OFFICEJET PRO 6965 ALL-IN-ONE
- HP OFFICEJET PRO 6966 ALL-IN-ONE
- HP OFFICEJET PRO 6968
- HP OFFICEJET PRO 6970
- HP OFFICEJET PRO 6971 ALL-IN-ONE
- HP OFFICEJET PRO 6974
- HP OFFICEJET PRO 6975
- HP OFFICEJET PRO 6976 ALL-IN-ONE
- HP OFFICEJET PRO 6978
- HP OFFICEJET PRO 6979 ALL-IN-ONE
S tímto produktem zákazníci nejčastěji kupují...
Není skl.
>500 ks na cestě
Skladem 32 ks
>200 ks na cestě
Skladem 51 ks
Skladem 28 ks





