HP originální sada pro výměnu tiskové hlavy C1Q10A, CMYK, součástí jsou i ink cartrige
Originální náplň C1Q10A pro tiskárnu HP Více informací
Obj. číslo:
1IHPC1Q10AXNG
Značka:
HP
OEM:
C1Q10A
Původ:
Originál
Skladem 29 ks
pozítří je to u Vás
Sada náhradní tiskové hlavy HP 711 DesignJet je zárukou konzistentních, ostrých a přesných tiskových výsledků. Tato integrovaná čtyřbarevná tisková hlava HP s dlouhou životností byla navržena společně s vaší tiskárnou v podobě optimalizovaného tiskového systému.

Trial and error costs you time. To get the consistent quality you need, look to the Original HP printhead designed to provide accurate lines, sharp detail and rich colour quality.
Save time and money by delivering quality prints the first time. The integrated 4-colour, long-life HP 711 Printhead is designed with your HP printer as an optimised printing system, enabling consistent, outstanding results from the first print.
Imagine the impact you can make with clear, easily readable drawings and colourful, powerful presentations. This Original HP printhead delivers rich colour and sharp line accuracy to 0,0008 inch (0,02 mm) minimum line width[1].
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tisková hlava; Zaváděcí inkoustové kazety – černá, azurová, žlutá a purpurová |
| Barvy kazet | Black; Cyan; Magenta; Yellow |
| Výběrovost | 711 |
| Inkoustová kapka | 12 pl (černobíle); 5,5 (azurová, purpurová, žlutá) |
| Typy inkoustu | na bázi pigmentu (černá) 1 (azurová, purpurová, žlutá) |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, azurová, purpurová, žlutá |
| Trysky tiskové hlavy | 1 376 |
| Typ spotřebního materiálu | Printheads |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 711 / CZ126S, CZ127S, CZ128S, CZ129A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 711 / CZ126S, CZ127S, CZ128S, CZ129A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 711 / CZ126S, CZ127S, CZ128S, CZ129A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárny řady HP DesignJet T120 a HP DesignJet T520 ePrinter |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.x |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10887111281477 |
| Čárový kód palety | 30887111281471 |
| Obsah balení | Tisková hlava; Zaváděcí inkoustové kazety – černá, azurová, žlutá a purpurová |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 485 x 338 x 391,2 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 149 x 298 x 93 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1219 x 1016 x 1715 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 149 x 298 x 93 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru, Malajsii, Číně |
| Počet kartonů na vrstvu | 7 |
| Počet kartonů na paletu | 28 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Větší množství hlavní krabice | 12 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 336 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | C1Q10A |
| Kód UNSPSC | 44103125 |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 7,8 kg |
| Hmotnost balení | 0,45 kg |
| Hmotnost palety | 247 kg |
Tato náplň je kompatibilní s tiskárnami HP DESIGNJET T120, HP DESIGNJET T120 SERIES, HP DESIGNJET T125, HP DESIGNJET T130, HP DESIGNJET T520, HP DESIGNJET T520 SERIES, HP DESIGNJET T530 SERIES, HP DESIGNJET T520 24 INCH, HP DESIGNJET T520 36 INCH, HP DESIGNJET T525 24 INCH, HP DESIGNJET T525 36 INCH, HP DESIGNJET T530 24 INCH, HP DESIGNJET T530 36 INCH.
Záruka: 24 měsíců
Kompatibilní tiskárny
- HP DESIGNJET T120
- HP DESIGNJET T120 SERIES
- HP DESIGNJET T125
- HP DESIGNJET T130
- HP DESIGNJET T520
- HP DESIGNJET T520 24 INCH
- HP DESIGNJET T520 36 INCH
- HP DESIGNJET T520 SERIES
- HP DESIGNJET T525 24 INCH
- HP DESIGNJET T525 36 INCH
- HP DESIGNJET T530 24 INCH
- HP DESIGNJET T530 36 INCH
- HP DESIGNJET T530 SERIES
