HP originální tisková hlava C9405A, HP 70, light cyan/light magenta
Originální náplň C9405A pro tiskárnu HP Více informací
Obj. číslo:
1IHPC9405AXTG
Značka:
HP
OEM:
C9405A
Původ:
Originál
Skladem 3 ks
Ve středu je to u Vás
Určeno pro profesionální fotografy požadující vysoce kvalitní tisky k vystavování i prodeji, kteří ocení výhody originálních pigmentových inkoustů HP. Tito zákazníci ocení vynikající kvalitu originálních tiskových hlav HP.

Více trysek zajišťuje zlepšení přesnosti kapiček inkoustu a tisk vyšší kvality, takže pokaždé vytisknete fotografie výstavní kvality.
Tiskové hlavy HP 70 – součást technologie škálovatelného tisku HP – jsou navrženy k poskytování rychlého a produktivního tisku.
Na originální tiskové hlavy HP se můžete spolehnout. Průlomová technologie tiskových hlav HP je navržena ke spolupráci s originálními fotografickými inkousty HP, čímž je zajištěna přetrvávající kvalita výtisků a přesnost barev. Vestavěná inteligentní technologie maximalizuje životnost tiskových hlav.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tisková hlava |
| Barvy kazet | Light Cyan; Light Magenta |
| Výběrovost | 70 |
| Inkoustová kapka | 4 pl |
| Typy inkoustu | na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Světle purpurová a světlá azurová |
| Trysky tiskové hlavy | 2112 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 2,16 cm |
| Typ spotřebního materiálu | Printheads |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 70 / C9405A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 70 / C9405A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 70 / C9405A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Fotografická tiskárna HP DesignJet Z3200; Fotografická tiskárna HP DesignJet Z3100; Fotografická tiskárna HP DesignJet Z2100; Tiskárna HP DesignJet Z5200 PostScript; Tiskárna Photosmart Pro B9180; Tiskárna Photosmart Pro B8850 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20 až 80 % relativní vlhkosti |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20 až 80 % relativní vlhkosti |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 15 až 35 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 3.9 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 18 měsíců |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10882780390765 |
| Čárový kód palety | 20882780390762 |
| Číslo UPC | 885631723685 |
| Obsah balení | Tisková hlava |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 365 × 298 × 150 mm |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 365 x 298 x 150 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 219 × 1 016 × 1 325 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 28 x 143 x 132 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219 x 1 016 x 1 325 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 143 x 28 x 132 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Větší množství hlavní krabice | 24 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1920 |
| Stohovací číslo pro krabici | 8 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | C9405A |
| Kód UNSPSC | 44103110 |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 2,85 kg |
| Hmotnost balení | 0,1 kg |
| Hmotnost palety | 248 kg |
| Hmotnost | 0,07 kg |
Tato náplň je kompatibilní s tiskárnami HP DESIGNJET Z2100, HP DESIGNJET Z2100GP 24 INCH, HP DESIGNJET Z2100 SERIES, HP DESIGNJET Z3100, HP DESIGNJET Z3100GP, HP DESIGNJET Z3100GP 24 INCH, HP DESIGNJET Z3100 SERIES, HP DESIGNJET Z3200, HP DESIGNJET Z3200PS 24 INCH, HP DESIGNJET Z3200PS 44 INCH, HP DESIGNJET Z3200 SERIES, HP DESIGNJET Z5200PS, HP DESIGNJET Z2100 24 INCH, HP DESIGNJET Z2100 44 INCH, HP DESIGNJET Z3100 24 INCH, HP DESIGNJET Z3100 44 INCH, HP DESIGNJET Z3200 24 INCH, HP DESIGNJET Z3200 44 INCH, HP PHOTOSMART PRO B8850, HP PHOTOSMART PRO B9100, HP PHOTOSMART PRO B9100 SERIES, HP PHOTOSMART PRO B9180, HP PHOTOSMART PRO B9180GP.
Záruka: 24 měsíců
Kompatibilní tiskárny
- HP DESIGNJET Z2100
- HP DESIGNJET Z2100 24 INCH
- HP DESIGNJET Z2100 44 INCH
- HP DESIGNJET Z2100 SERIES
- HP DESIGNJET Z2100GP 24 INCH
- HP DESIGNJET Z3100
- HP DESIGNJET Z3100 24 INCH
- HP DESIGNJET Z3100 44 INCH
- HP DESIGNJET Z3100 SERIES
- HP DESIGNJET Z3100GP
- HP DESIGNJET Z3100GP 24 INCH
- HP DESIGNJET Z3200
- HP DESIGNJET Z3200 24 INCH
- HP DESIGNJET Z3200 44 INCH
- HP DESIGNJET Z3200 SERIES
- HP DESIGNJET Z3200PS 24 INCH
- HP DESIGNJET Z3200PS 44 INCH
- HP DESIGNJET Z5200PS
- HP PHOTOSMART PRO B8850
- HP PHOTOSMART PRO B9100
- HP PHOTOSMART PRO B9100 SERIES
- HP PHOTOSMART PRO B9180
- HP PHOTOSMART PRO B9180GP

