HP original ink CM994A, HP 761, cyan, 400ml
Eredeti festékkazetta CM994A a HP nyomtató számára Több információ
Megr. száma:
1IHPCM994AXNG
Márka:
HP
OEM:
CM994A
Származás:
Eredeti
Raktáron 1 ks
holnapután Önnél van
Navrhnutá pre zákazníkov, ktorí chcú tlačiť širokú škálu aplikácií, od nenákladných čiernobielych výkresov CAD a dokumentov GIS po vysoko kvalitné nákresy a prezentácie.

S originálnymi atramentami HP získate unikátnu kombináciu kvality, odolnosti a všestrannosti. Výsledkom budú konzistentné ostré a presné línie, žiarivé farby a skutočne neutrálne odtiene šedej na rýchlo schnúcich výtlačkoch odolných proti rozmazaniu.
Vyhnite sa časovo náročným pokusom a omylom vďaka bezproblémovej tlači s originálnym spotrebným materiálom HP. Originálne atramenty HP sú navrhnuté a testované spoločne s tlačiarňou tak, aby poskytovali konzistentné výsledky. Ostrú, čistú a presnú kvalitu dosiahnete u každého výtlačku.
Originálny spotrebný materiál HP je navrhnutý tak, aby zaisťoval tlač nenáročný na údržbu. Upozornenie na nutnosť výmeny atramentových kaziet a veľko objemovej atramentovej kazety zaručujú minimálne prerušenie práce.
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
| Farby kaziet | Cyan |
| Výberovosť | 761 |
| Atramentová kvapka | 6 pl |
| Typy atramentu | Na báze farbiva |
| Počet v balení | 1 |
| Tlačová kazeta/fľaša, farba (farby) | Azúrová |
| Objem tlačovej kazety/fľaštičky | 400 ml |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotrebného materiálu | Cartridges |
| Technológia tlače | Ink |
| Hardwarová kompatibilita | Tlačiareň HP DesignJet T7100; Produkčná tlačiareň HP DesignJet T7200 |
| Rozsah neprevádzkovej vlhkosti | 8 až 90 % RV |
| Rozsah prevádzkovej vlhkosti | 40–55% relatívna vlhkosť |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 20 až 25 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | -40 až 60 °C |
| Celkom CO2e (kg) | 3 |
| Poznámka k celkovej hodnote CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definovaná ako celkové množstvo skleníkových plynov emitovaných priamo aj nepriamo výrobkom behom jeho životnosti. Emisie skleníkových plynov sú uvádzané ako potenciál globálneho otepľovania pre časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychádzajú z noriem ISO 14040 a ISO 14044. Z dôvodu zaokrúhlenia nemusí súčet jednotlivých hodnôt zodpovedať uvedenému súčtu. |
| Technológia rozlíšenia tlače | TIJ 4.0 |
| Technológia tlače | HP Thermal Inkjet |
| Životnosť tlačového materiálu | 24 mesiacov |
| Väčší čiarový kód hlavnej krabice | 10885631448288 |
| Čiarový kód palety | 20885631448285 |
| Číslo UPC | 885631448281 |
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
| Väčšie rozmery hlavnej krabice (Š x H x V) | 295 x 178 x 237 mm |
| Rozmery balenia (Š x H x V) | 174 x 114 x 53 mm |
| Rozmery palety (Š x H x V) | 1 219 x 1 016 x 1 109 mm |
| Minimálne rozmery (Š x H x V) | 174 x 114 x 53 mm |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Singapure |
| Oblastná dostupnosť | EMEA |
| Počet kartónov na vrstvu | 20 |
| Počet kartónov na paletu | 80 |
| Množstvo obalu alebo hlavnej krabice | 10 |
| Počet vrstiev v palete | 4 |
| Väčšie množstvo hlavnej krabice | 10 |
| Počet produktov na jednotku | 1 |
| Množstvo na palete | 800 |
| Stohovacie číslo pre krabicu | 4 |
| Typ materiálu pre položku | FERT |
| Produktové číslo | CM994A |
| Kód UNSPSC | 441031052 |
| Hmotnosť obalu (obal alebo hlavný kartón) | 6,68 kg |
| Väčšia hmotnosť hlavnej krabice | 6,68 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,63 kg |
| Hmotnosť palety | 549,39 kg |
| Hmotnosť | 0,57 kg |
Ez a festékkazetta nem kompatibilis a nyomtatókkal HP DESIGNJET T7100, HP DESIGNJET T7100 SERIES, HP DESIGNJET T7200, HP DESIGNJET T7100 42 INCH, HP DESIGNJET T7100 60 INCH.
Garancia: 24 hónap

