HP original tlačová hlava CH648A, HP 761, matte black
Eredeti festékkazetta CH648A a HP nyomtató számára Több információ
Megr. száma:
1IHPCH648AXNG
Márka:
HP
OEM:
CH648A
Származás:
Eredeti
Raktáron 2 ks
holnapután Önnél van
Navrhnutá pre zákazníkov, ktorí chcú tlačiť širokú škálu aplikácií, od nenákladných čiernobielych výkresov CAD a dokumentov GIS po vysoko kvalitné nákresy a prezentácia.

Malé kvapky atramentu zaisťujú vyššiu presnosť a vyššiu kvalitu výtlačkov.
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balenia | Tlačová hlava |
| Farby kaziet | Matte Black |
| Výberovosť | 761 |
| Atramentová kvapka | 9 pl |
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Tlačová kazeta/fľaša, farba (farby) | Matná čierna / matná čierna |
| Trysky tlačovej hlavy | 2112 |
| Rozsah tlačovej hlavy (palce) | 22,35 mm |
| Typ spotrebného materiálu | Printheads |
| Technológia tlače | Ink |
| Hardwarová kompatibilita | Tlačiareň HP DesignJet T7100 |
| Rozsah neprevádzkovej vlhkosti | 8 až 90 % RV |
| Rozsah prevádzkovej vlhkosti | 40–55% relatívna vlhkosť |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 20 až 25 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | -40 až 60 °C |
| Celkom CO2e (kg) | 3.9 |
| Poznámka k celkovej hodnote CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definovaná ako celkové množstvo skleníkových plynov emitovaných priamo aj nepriamo výrobkom behom jeho životnosti. Emisie skleníkových plynov sú uvádzané ako potenciál globálneho otepľovania pre časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychádzajú z noriem ISO 14040 a ISO 14044. Z dôvodu zaokrúhlenia nemusí súčet jednotlivých hodnôt zodpovedať uvedenému súčtu. |
| Technológia rozlíšenia tlače | TIJ 4.0 |
| Technológia tlače | HP Thermal Inkjet |
| Životnosť tlačového materiálu | 12 mesiacov |
| Väčší čiarový kód hlavnej krabice | 10885631448233 |
| Čiarový kód palety | 20885631448230 |
| Číslo UPC | 885631448236 |
| Obsah balenia | Tlačová hlava |
| Väčšie rozmery hlavnej krabice (Š x H x V) | 365 × 298 × 150 mm |
| Rozmery balenia (Š x H x V) | 28 × 143 × 132 mm |
| Rozmery palety (Š x H x V) | 1 219 × 1 016 × 1 325 mm |
| Minimálne rozmery (Š x H x V) | 28 × 143 × 132 mm |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Singapure |
| Oblastná dostupnosť | EMEA |
| Počet kartónov na vrstvu | 8 |
| Počet kartónov na paletu | 80 |
| Počet vrstiev v palete | 10 |
| Väčšie množstvo hlavnej krabice | 24 |
| Počet produktov na jednotku | 1 |
| Množstvo na palete | 1920 |
| Stohovacie číslo pre krabici | 8 |
| Typ materiálu pre položku | FERT |
| Produktové číslo | CH648A |
| Kód UNSPSC | 44103110 |
| Väčšia hmotnosť hlavnej krabice | 2,85 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,11 kg |
| Hmotnosť palety | 248 kg |
| Hmotnosť | 0,07 kg |
Ez a festékkazetta nem kompatibilis a nyomtatókkal HP DESIGNJET T7100, HP DESIGNJET T7100 SERIES, HP DESIGNJET T7200, HP DESIGNJET T7100 42 INCH, HP DESIGNJET T7100 60 INCH.
Garancia: 24 hónap

