HP original ink CM997A, HP 761, matte black, 775ml
Încărcătură originală CM997A pentru imprimanta HP Mai multe informaţii
Nr. comandă:
1IHPCM997AXNG
Marca:
HP
OEM:
CM997A
Origine:
Original
Nu este în depozit
Navrhnutá pre zákazníkov, ktorí chcú tlačiť širokú škálu aplikácií, vrátane nenákladných čiernobielych výkresov CAD a dokumentov GIS.

Originálne atramenty HP a portfólio médií HP (kancelárske a poťahované, technické a fotografické papiere a fólie, samolepiace materiály a materiály na plagáty a pútače) sú navrhnuté spoločne. Kancelárske papiere HP s technológiou ColorPRO zaručujú vysoko kvalitnú a nenákladnú každodennú tlač.
Vyhnite sa plytvaniu a opakovanej tlači - média HP a originálne atramenty HP sú navrhnuté spoločne pre optimálne výsledky.
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
| Farby kaziet | Matte Black |
| Výberovosť | 761 |
| Atramentová kvapka | 9 pl |
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Tlačová kazeta/fľaša, farba (farby) | Matne čierna |
| Objem tlačovej kazety/fľaštičky | 775 ml |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotrebného materiálu | Cartridges |
| Technológia tlače | Ink |
| Hardwarová kompatibilita | Tlačiareň HP DesignJet T7100; Čiernobiela tlačiareň HP DesignJet T7100; Produkčná tlačiareň HP DesignJet T7200 |
| Rozsah neprevádzkovej vlhkosti | 8 až 90 % RV |
| Rozsah prevádzkovej vlhkosti | 40–55% relatívna vlhkosť |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 20 až 25 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | -40 až 60 °C |
| Celkom CO2e (kg) | 2.7 |
| Poznámka k celkovej hodnote CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definovaná ako celkové množstvo skleníkových plynov emitovaných priamo aj nepriamo výrobkom behom jeho životnosti. Emisie skleníkových plynov sú uvádzané ako potenciál globálneho otepľovania pre časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychádzajú z noriem ISO 14040 a ISO 14044. Z dôvodu zaokrúhlenia nemusí súčet jednotlivých hodnôt zodpovedať uvedenému súčtu. |
| Technológia rozlíšenia tlače | TIJ 4.0 |
| Technológia tlače | HP Thermal Inkjet |
| Životnosť tlačového materiálu | 24 mesiacov |
| Väčší čiarový kód hlavnej krabice | 10885631448318 |
| Čiarový kód palety | 30885631448312 |
| Číslo UPC | 885631448311 |
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
| Rozmery obalu alebo hlavnej krabice (Š x H x V) | 332 x 286 x 254 mm |
| Väčšie rozmery hlavnej krabice (Š x H x V) | 332 x 286 x 254 mm |
| Rozmery balenia (Š x H x V) | 324 x 120 x 64 mm |
| Rozmery palety (Š x H x V) | 1 219 x 1 016 x 1 612 mm |
| Minimálne rozmery (Š x H x V) | 324 x 120 x 64 mm |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Singapure |
| Oblastná dostupnosť | EMEA |
| Počet kartónov na vrstvu | 12 |
| Počet kartónov na paletu | 60 |
| Množstvo obalu alebo hlavnej krabice | 10 |
| Počet vrstiev v palete | 5 |
| Väčšie množstvo hlavnej krabice | 10 |
| Počet produktov na jednotku | 1 |
| Množstvo na palete | 600 |
| Stohovacie číslo pre krabicu | 5 |
| Typ materiálu pre položku | FERT |
| Produktové číslo | CM997A |
| Kód UNSPSC | 441031052 |
| Hmotnosť obalu (obal alebo hlavný kartón) | 11,54 kg |
| Väčšia hmotnosť hlavnej krabice | 11,54 kg |
| Hmotnosť balenia | 1,09 kg |
| Hmotnosť palety | 706,96 kg |
| Hmotnosť | 1,00 kg |
Această încărcătură este compatibilă cu imprimantele HP DESIGNJET T7100, HP DESIGNJET T7100 SERIES, HP DESIGNJET T7100 42 INCH, HP DESIGNJET T7100 60 INCH.
Garanţia: 24 luni
Imprimante compatibile

